Новинка

Суміш газонних трав ПОСУХОСТІЙКА-SUN [1кг]

артикул: 272900

Травосуміш для сонячних ділянок

Травосуміш з оптимально підібраним складом газонних трав з підвищеною стійкістю до посушливих умов. Формує щільну дернину, активно росте після скошування. Добре витримує посуху, тому влітку газон не потребує частого поливу. Цей вид травосуміші - чудове рішення для озеленення ділянок в парках, скверах, на дитячих майданчиках, а також, рекомендується для регіонів з жарким кліматом.

Газон відрізняється низькою потребою у догляді, але при посіві потребує хорошого поливу, для успішного подальшого розвитку. Практично не вигоряє на відкритому сонці. Газон залишається зеленим навіть у дуже посушливі роки.

  

Основні переваги даної суміші:

  Х

  Х

  Х

  Х

 

Зносостійкість

  Х

  Х

  Х

  Х

  Х

Посухостійкість

  Х

  Х

  Х

 

 

Тіньовитривалість

  Х

  Х

  Х

  Х

  Х

Холодостійкість

 

Склад:

30% Пажитниця багаторічна (Lolium perenne)

10% Костриця червона (Festuca rubra rubra)

60% Костриця очеретна (Festuca arundinacea)

 

Норма висіву:

30-40 грам на 1 м² + 10 грам на 1 м² - для підсіву.

 

Оптимальний термін до посіву:

весняний період – з квітня по травень;

осінній період – з вересня по жовтень.

 

Догляд за газоном полягає в регулярному поливі, скошуванні та внесенні добрив.

Рекомендації щодо скошування.

Скошування надає зовнішній вигляд газону, тому важливо підготувати правильний графік стрижки. Якщо несприятливі погодні умови, скошування відкладіть на кілька днів. Останній раз в кожному сезоні траву слід підстригати за 10 днів до першого снігу. Таблиця правильної висоти стрижки наведена нижче.


 
Висота стрижки
Максимально допустима висота росту
Перша стрижка 
6-8 см
10 см
Всі наступні скошування 
3 см
6 см

Рекомендації щодо внесення добрив.

Добриво необхідне для отримання відмінного трав'яного покриття. Рослини, як і люди, не можуть обходитися без харчування. План внесення добрив має ґрунтуватися на даних аналізу ґрунту та особливостях потреб газонної трави. Пам'ятайте, що різні елементи вимиваються з ґрунту протягом року або витрачаються рослинами. Тип і кількість добрив залежить від різних аспектів: видів і сортів трави (травосуміші), призначення газону (гольф, ландшафт, футбол, регбі ...), структури ґрунту, вмісту органічної речовини (%). При підсіві, для кращого розвитку сходів, добрива вносяться після проростання, а при першому висіванні, добрива вносяться до посіву. Внесення добрив сприяє кращому укоріненню та насиченості зовнішнього вигляду.

Постачальник сировини: DLF, ДаніяВідгуки

Залишити свій відгук

Ваша пошта:
Введіть символи: *
captcha
Оновити