Новинка

Суміш газонних трав СУПЕР СПОРТ-SUPER SPORT (DLF, Данія) [1кг]

артикул: 272940

Професійна травосуміш

 

Ідеальний газон для створення професійних спортивних полів, гольф-полів, кінних та ігрових майданчиків. Травосуміш складається наполовину з тонконога лучного та пажитниці багаторічної. Газон характеризується винятковою зносостійкістю, декоративністю та підходить для умов холодного клімату. Дана суміш повільно сходить і повільно розвивається, тому для отримання хорошого результату потрібен тривалий період спокою поля. Газонна трава комбінує в собі вкрай високу стійкість до великих навантажень і прекрасний зовнішній вигляд. Характерною її відмінністю є густий смарагдово-зелений та щільний покрив.

 

Основні переваги даної суміші:

  Х

  Х

  Х 

  Х

  Х

Зносостійкість

  Х

  Х

  Х

  Х

  Х

Посухостійкість

  Х

  Х

  Х

  Х

 

Тіньовитривалість

  Х

  Х

  Х

  Х

 

Холодостійкість

 

Склад:

50% Пажитниця багаторічна (Lolium perenne)

50% Тонконіг лучний (Poa pratensis)

 

Норма висіву:

20–25 грам на 1 м² + 10–15 на 1 м² — для підсіву.

 

Оптимальний термін до посіву:

весняний період – з квітня по травень;

осінній період – з вересня по жовтень.

 

Догляд за газоном полягає в регулярному поливі, скошуванні та внесенні добрив.

Рекомендації щодо скошування.

Скошування надає зовнішній вигляд газону, тому важливо підготувати правильний графік стрижки. Якщо несприятливі погодні умови, скошування відкладіть на кілька днів. Останній раз в кожному сезоні траву слід підстригати за 10 днів до першого снігу. Таблиця правильної висоти стрижки наведена нижче.


 
Висота стрижки
Максимально допустима висота росту
Перша стрижка 
6-8 см
10 см
Всі наступні скошування 
3 см
6 см

Рекомендації щодо внесення добрив.

Добриво необхідне для отримання відмінного трав'яного покриття. Рослини, як і люди, не можуть обходитися без харчування. План внесення добрив має ґрунтуватися на даних аналізу ґрунту та особливостях потреб газонної трави. Пам'ятайте, що різні елементи вимиваються з ґрунту протягом року або витрачаються рослинами. Тип і кількість добрив залежить від різних аспектів: видів і сортів трави (травосуміші), призначення газону (гольф, ландшафт, футбол, регбі ...), структури ґрунту, вмісту органічної речовини (%). При підсіві, для кращого розвитку сходів, добрива вносяться після проростання, а при першому висіванні, добрива вносяться до посіву. Внесення добрив сприяє кращому укоріненню та насиченості зовнішнього вигляду.Відгуки

Залишити свій відгук

Ваша пошта:
Введіть символи: *
captcha
Оновити