Новинка

Суміш газонних трав Тіньова (SHADOW/PARK) (DLF, Данія) [1кг]

артикул: 272960

Травосуміш для парків і садових галявин

Спеціальна травосуміш для посіву на всіх ділянках з недостатнім природнім освітленням. Поєднання різних видів тіньовитривалих трав та відповідний догляд дозволяють отримати щільний, довголітній, красивий темно-зелений газонний килим. Трави, що входять до складу даної травосуміші, відрізняються низькою потребою у внесенні добрив та зрошенні. Завдяки цьому, суміш ідеально підходить для використання в тих випадках, коли неможливо забезпечити інтенсивний догляд за газоном. Рекомендована для озеленення під деревами в парках та садах.

Основні переваги даної суміші:

  Х

  Х

  Х

 

 

Зносостійкість

  Х

  Х

  Х

 

 

Посухостійкість

  Х

  Х

  Х

  Х

  Х

Тіньовитривалість

  Х

  Х

  Х

  Х

 

Холодостійкість

Склад:

55% Пажитниця багаторічна (Lolium perenne)

35% Костриця червона (Festuca rubra rubra)

5% Костриця червона змінена (Festuca rubra commutata)

5% Тонконіг лучний (Poa pratensis)

 

Норма висіву:

30-40 грам на 1 м² + 10 грам на 1 м² - для підсіву.

 

Оптимальний термін до посіву:

весняний період – з квітня по травень;

осінній період – з вересня по жовтень.

 

Догляд за газоном полягає в регулярному поливі, скошуванні та внесенні добрив.

Рекомендації щодо скошування.

Скошування надає зовнішній вигляд газону, тому важливо підготувати правильний графік стрижки. Якщо несприятливі погодні умови, скошування відкладіть на кілька днів. Останній раз в кожному сезоні траву слід підстригати за 10 днів до першого снігу. Таблиця правильної висоти стрижки наведена нижче.


 
Висота стрижки
Максимально допустима висота росту
Перша стрижка 
6-8 см
10 см
Всі наступні скошування 
3 см
6 см

Рекомендації щодо внесення добрив.

Добриво необхідне для отримання відмінного трав'яного покриття. Рослини, як і люди, не можуть обходитися без харчування. План внесення добрив має ґрунтуватися на даних аналізу ґрунту та особливостях потреб газонної трави. Пам'ятайте, що різні елементи вимиваються з ґрунту протягом року або витрачаються рослинами. Тип і кількість добрив залежить від різних аспектів: видів і сортів трави (травосуміші), призначення газону (гольф, ландшафт, футбол, регбі ...), структури ґрунту, вмісту органічної речовини (%). При підсіві, для кращого розвитку сходів, добрива вносяться після проростання, а при першому висіванні, добрива вносяться до посіву. Внесення добрив сприяє кращому укоріненню та насиченості зовнішнього вигляду.Відгуки

Залишити свій відгук

Ваша пошта:
Введіть символи: *
captcha
Оновити